plakat1
plakat2
plakat3

Step s Ážou

Kurzy stepu 50+
19.9. 2019 - 5.12.2019 (zahrnuje 12 lekcí)
cena: 1.500 Kč

Pro rezervaci místa na 1. zkušební hodinu stepu, vyplňte následující formulář:
FORMULÁŘ

Pokud jste se již rozhodli, tak mi vyplňte přihlášku do kurzu (najdete pod odkazem níže) a do poznámky mi napište, zda se budete chtít zúčastnit i zkušební hodiny 12.9.2019.
PŘIHLÁŠKA

„Naučit se stepovat, to je můj dětský sen.“
Tak takovou větu slýchávám více než často a má klasická odpověď je „Nikdy není pozdě.“ Proto jsem minulý rok otevřela kurz jménem STEP 50+, aby bylo jasné, že začít a plnit si sny se dá v každém věku. Lekce měly úspěch – to odhaduji podle počtu úsměvů, soustředěných pohledů a zpocených čel – a tak není divu, že od září pro vás otevírám opět 3měsíční kurzy stepu pro 50 ti i více leté dámy i pány (i když ti se trochu bojí).

V nabídce je kurz pro úplné začátečnice tzv. Princezny, kde se naučíte základním stepařským krokům, něco málo z historie, osvojíte si rytmiku (pokud si myslíte, že tleskat a k tomu „dupat“ zvládne každý, tak se společně zasmějeme hned na první hodině) a ukážeme si, že stepovat se dá na většinu hudebního repertoáru.
Pochopitelně nemůžu opomenout kurz pro pokročilé stepařky tzv. Královny, jak si samy po prvních hodinách začaly říkat. Tam už se trochu rozjedeme, až oprášíme vše, co jsme během prázdnin zapomněly. Kurz je vhodný i pro „dávné stepaře“, na které během jarního úklidu vypadly zaprášené stepové botky, a tak zamáčkli slzu a začali hledat kurzy stepu pro věkově pokročilé v Brně. Na lekcích jistě nebude chybět i má babička, která se stepu věnuje takových 10 let (velmi rekreačně, říká si „věčný začátečník“, ale baví ji to a pro mozek je to prý lepší než sudoku.)

Nezapomeňte „Život začíná po padesátce“, takže se step začnete učit v kolika? Ve dvou (52), v pěti (55), v deseti (60) letech? To přece není pozdě!

 

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a na rozjezd třeba tenisky s rovnou podrážkou. ;)

Lekce pro Princezny - ČT - 17:00

Lekce pro Královny - ČT - 18:00

 

FB step

Sama se ho učím už od svých 7 let a těším se až vám všechny své zkušenosti z Čech i zahraničí předám. Nemusí to vždy být old school záležitost. Stepovat se dá také na moderní hudbu a pořádně se odvázat. Zkusíme si všechno ;)

Pro větší motivaci a přesvědčení, že stepovat se dá v letech i létech se podívejte se na Mé video 100 let stepu..