DANCE FIT

(DŘÍVE DANCE TECHNIQUE & WORKOUT)

O LEKCI...

Dance Fit jsou otevřené hodiny taneční techniky a posilování pro všechny, kdo věří, že opakování je matka moudrosti a pro dosažení pořádných výsledků je třeba trénovat, trénovat a trénovat.

Lekce jsou vedeny v anglickém jazyce. Můžu Vám zaručit, že se zpotíte, potrápíte mozkové závity a při tanci úplně vypnete.

Vycházím z tanečních stylů jako jsou contemporary dance, jazz dance, swing (hlavně při rozcvičce) a dokonce i step, funk nebo balet. Lekce obohacuji o izolace těla a práci s pohyby doprovázenou improvizací, floor work (na zemi) a dalšími technikami.

Snažím se o různorodost, kladu důraz na nalezení "vnitřního tanečníka" a osvobození se. Některé lekce jsou zaměřeny komerčně, doprovázeny pop hudbou, r'n'b či muzikálovou hudbou. Každý si přijde na své. Během lekce se posiluje na tzv. problémové partie (bříško, stehna a hýždě) a na konci tělu dopřejeme protažení a relax.

Těšit se můžete na taneční cviky posilující střed těla, který je důležitý pro zvládnutí většiny tanečních pohybů. Poté budete skákat, vykopávat nohy a otáčet několikanásobné otáčky, s naprostou lehkostí.

Na jednotlivé lekce je NUTNÉ si rezervovat místo.

PŘIHLAS SE NA LEKCI

CENÍK

Otevřená lekce

úterý a čtvrtek od 19:00

150 Kč

Individuální lekce (60 min.)

celoročně, po domluvě

500 Kč