PROČ VLASTNĚ?

10.09.2020

Říkáte si...
"K čemu jí bude blog?", "To jí jako tanec nestačí?", "Má toho snad málo?"
Povím! Nepředbíhej...

Ze začátku bych jen chtěla upozornit na to, že moje krátké sloupky rozhodně nebudou nic pro češtináře. Budu dělat chyby! Budu se za ně stydět a tajně je opravovat poté, co mě soukromě upozorníš :D
Občas použiju (jako třeba teď) svoji milovanou brněnštinu a nebo prostě jen nebudu psát spisovně. Líbí se mi, když je to tak od srdce, nedokonalý. O to se teď mimochodem snažím - nebýt dokonalá. Teď je to docela v kurzu, ale počítám s tím, že jak velká část lidí pojede v tomto "nedokonalém" mainstreamu, tak zase vybočím na tu svoji dokonalou cestu, abych byla originální.
Být originální. To je oč tu běží! Aspoň v mým světě. ;)

Můj svět... JO! Málem jsem zapomněla, proč tenhle trapnej úvod píšu...
Už nějaký ten pátek mi fungují mé facebookové stránky. Ano, to my tak tanečnice děláme - jsme chlubný prdelky. Je potřeba "ukázat, co máš", "prodat se!" - mimochodem to jsou věty, který jsem od malička slyšela na tanečním sále.
A víš, kolik já už tam toho dala? Kolik hodin jsem seděla nad textem k příspěvku, aby se to dobře četlo, aby to přilákalo lidi a lajky, a ty pak zase další lidi a další lajky? Jak často se "prodávám"?
A pak to všechno skončí pod dalšíma příspěvkama, milníkama a pozvánkama.

To období, kterým si teď tak krásně tančím, ale třeba jednou skončí (a kvůli covidu to nebude!!!) nebo se rozvine v něco většího. A třeba ani neskončí, jen už se nebude opakovat, a já bych si ty VĚCI moc ráda pamatovala. Nechci, aby se z nich staly instantní vzpomínky, které vyhasnou s posledním lajkem.

Vždycky mě potěší, když se někomu líbí moje rok stará práce. Je to trochu creepy (snad děláš i něco jinýho, než mi procházíš profil a stránku), ale zahřeje to. Vzpomenu si.
Aha...já byla v televizi...a támhle! To je moje první premiéra v životě! Kréta...pamatuješ na nejhorší a nejkrásnější období svého života?
A o tom to bude. O uchování mých tanečních a životních zážitků.

Tak se drž a klidně mi napiš jen tak. Nemusíš se vymlouvat na gramatiku.

A.K.