STEP 50+

O KURZU...

"Naučit se stepovat, to je můj dětský sen."
Tak takovou větu slýchávám více než často a má klasická odpověď je "Nikdy není pozdě." Proto jsem minulý rok otevřela kurz jménem STEP 50+, aby bylo jasné, že začít a plnit si sny se dá v každém věku. Lekce měly úspěch - to odhaduji podle počtu úsměvů, soustředěných pohledů a zpocených čel - a tak není divu, že s radostí vedu třikrát do roka kurzy pro 50 ti i více leté dámy i pány (i když ti se trochu bojí).

V nabídce mám kurz pro úplné začátečnice, kde se naučíte základním stepařským krokům, něco málo z historie, osvojíte si rytmiku (pokud si myslíte, že tleskat a k tomu "dupat" zvládne každý, tak se společně zasmějeme hned na první hodině) a ukážeme si, že stepovat se dá na většinu hudebního repertoáru.
Pochopitelně nemůžu opomenout kurz pro pokročilé stepařky tzv. Královny, jak si samy po prvních hodinách začaly říkat. Tam už se trochu rozjedeme.

Kurz je vhodný i pro "dávné stepaře", na které během jarního úklidu vypadly zaprášené stepky, a tak zamáčkli slzu a začali hledat kurzy stepu pro věkově pokročilé v Brně. Na lekcích jistě nebude chybět i má babička, která se stepu věnuje přibližně 10 let (velmi rekreačně, říká si "věčný začátečník", ale baví ji to a pro mozek je to prý lepší než sudoku.). Většina Královen se do kurzu chodí hlavně odreagovat.

Nikdy není pozdě!

KURZ ZÁŘÍ - PROSINEC 2020

Královny stepu - čtvrtek od 17:00 do 18:00 
Začátečníci - úterý od 18:00 do 19:00

PRVNÍ KROK?

CENÍK

Tříměsíční kurz

září - prosinec, leden - březen, duben - červen

1500 Kč

Individuální lekce (60 min.)

celoročně, po domluvě

500 Kč